TÜVKA videostuudio poolt arhiveeritud tööd UTTV-s

05.12.2016Rahvusülikoooli 97. aastapäeva aktus
29.11.2016Omakultuuriakadeemia. Ivar Põllu
15.11.2016Omakultuuriakadeemia. Maarja Nuut
01.11.2016Omakultuuriakadeemia. Kristiina Alliksaar
18.10.2016Omakultuuriakadeemia. Kristiina Reidolv
04.10.2016Omakultuuriakadeemia. Virgo Sillamaa
28.09.2016Kaspar Seeblum- tantsuetendus "Ajatu aeg"
20.09.2016Omakultuuriakadeemia. Rael Artel
31.08.2016Sissejuhatus õpingutesse kultuuriakadeemias
30.08.2016Sissejuhatus üliõpilasellu kultuuriakadeemias – üliõpilasesindus
30.08.2016Sissejuhatus kultuuriakadeemiasse - Inaki Sandoval
29.08.2016TÜVKA avaaktus 2016
28.08.2016Teatrikunsti 12. lennu Commedia del Arte avatud tund
27.08.2016Tom Sawyeri seiklused
19.06.2016TÜVKA lõpuaktus 2016
14.06.2016Balleti arvestus- tantsukunsti I kursus
14.06.2016Balleti arvestus- tantsukunsti II kursus
14.06.2016Balleti arvestus- tantsukunsti III kursus
14.06.2016Rütmimuusikute ettemängud II
14.06.2016Rütmimuusikute ettemängud I
09.06.2016OmaMood 2016
09.06.2016Linda Tusti - I kursuse tantsukompositsioonitöö "Kirsimoosisuu"
08.06.2016Eleri Laanemets - I kursuse tantsukompositsioonitöö "17-03-2016"
08.06.2016Katrin Tammjärv - I kursuse tantsukompositsiooni töö "Broken ones"
08.06.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lavakõne ("Hamlet")
08.06.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Eriala ("Kõrboja peremees")
08.06.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lavakõne ("Harala Elulood")
08.06.2016Kristo Joosepi diplomikontsert
08.06.2016Taaniel Kõmmuse diplomikontsert
07.06.2016Vsevolod Tshelepise diplomikontsert
07.06.2016Laur Uusbergi diplomikontsert
06.06.2016Anni Zupping - Tantsulavastus "LÄIGE"
06.06.2016Pärimusmuusika ansamblite ettemängud
06.06.2016Kristi Kooli diplomikontsert
02.06.2016Carolina Tagobert - I kursuse tantsukompositsioonitöö "Tsurrr, armastus!"
02.06.2016Karoliiina Kreintaali magistrikontsert
02.06.2016Villu Talsi magistrikontsert
01.06.2016Taavi Toomsalu diplomikontsert "Poogen"
31.05.2016Tanel Tingi monolavastus "Üksindusse"
30.05.2016Johanna Anett Toomel - I kursuse tantsukompositsioonitöö "Piel"
30.05.2016Rütmimuusika ansamblite ettemängud
30.05.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Peep Maasiku lavastus "Professor W"
30.05.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Mari Antoni lavastus "Korter nr. 50"
30.05.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Elar Vahteri lavastus "Meisterdades Margaritat"
30.05.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Laulmine ("Kolmekrossiooper")
29.05.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Eriala ("Kolm õde")
29.05.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lavakõne (Luuletusi Juhan Liivilt)
29.05.2016Teatrikunsti 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lavaline plastika
29.05.2016Teatrikunsti 11. lennu lavaline võitlus
25.05.2016Katrin Kubber - Soolotantsuetendus "Liigub"
25.05.2016Harri Heinsoo diplomikontsert
24.05.2016Omakultuuriakadeemia - Priit Raud
24.05.2016Kaaseagse tantsu arvestus - Tantsukunsti III kursus
23.05.2016Rütmi ja koordinatsiooni arvestus - Tantsukunsti II kursus
23.05.2016Rütmi ja koordinatsiooni arvestus - Tantsukunsti I kursus
20.05.2016Moderntantsu arvestus - Tantsukunsti III kursus
20.05.2016Moderntantsu arvestus - Tantsukunsti II kursus
19.05.2016Koolimuusika avatud ülikooli tudengite põhipilli ja ansambli ettemäng
18.05.2016Tantsukunsti I kursuse tanstukompositsiooni arvestus
16.05.2016Grete Jürgensoni monolavastus "KATARIINA"
12.05.2016Stella Kruusamäe - Tantsuetendus "VAATA(ME)?"
12.05.2016Annika Karin Vahter - Tantsuetendus "Sametjoove"
12.05.2016Kersti Auna ja Margit Kõpperi lõpukontsert
10.05.2016Omakultuuriakadeemia - Janek Murd
05.05.2016Catherine Simoni avalik loeng "Building community capacity"
02.05.2016Priit-Kalev Parts - avalik loeng “Mõttekas töö”
01.05.2016Leanika Mändma - Tantsulavastus "!/! Haned, luiged - tulge koju !/! Tädid, onud tulid külla !/!"
29.04.2016Sylvia Köster - Koreograafi diplomilavastus "Look at All the Silverware"
29.04.2016Annika Karin Vahter - Diplomilavastus "Kette"
29.04.2016Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng
28.04.2016Eline Selgis - Diplomilavastus "kvadratuur"
28.04.2016Kätlin Kase - Koreograafi diplomilavastus "Lucidity"
28.04.2016Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng
27.04.2016Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng
27.04.2016Valeria Januskevits - Tantsuetendus "COUP'ABLE"
27.04.2016Omakultuuriakadeemia - Evelyn Müürsepp
26.04.2016Keity Pook - Koreograafi diplomilavastus "pineval pinnal // pindpinevus"
24.04.2016Jelena Melts - Diplomilavastus "SUHE"
23.04.2016Nordtrad - lõpukontsert
20.04.2016Nordtrad - Koolide kontsert
14.04.2016Helle Mari Toomeli tantsuetendus
12.04.2016Liis Siitan - Tantsuetendus "Waltz for the crazy ones"
12.04.2016Omakultuuriakadeemia - Martin Pärn
08.04.2016Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng
07.04.2016Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng
06.04.2016II kursuse muusikaüliõpilaste kontsert "Põimlemine"
04.04.2016I kursuse muusikaüliõpilaste kontsert "LEND"
29.03.2016Omakultuuriakadeemia - Ele Viskus
23.03.2016Festival Oma Lugu - Ott Aardam
23.03.2016Festival Oma Lugu - Üllar Saaremäe
23.03.2016Festival Oma Lugu - Klaudia Tiitsmaa
23.03.2016Festival Oma Lugu - Doris Kareva
23.03.2016Festival Oma Lugu - Virgo Sillamaa
15.03.2016Omakultuuriakadeemia - prof. Hannes Praks
07.03.2016Konverents “Johann Köler 190” - III osa
07.03.2016Konverents “Johann Köler 190” - II osa
07.03.2016Konverents “Johann Köler 190” - I osa
22.02.2016Eesti Vabariigi 98. aastapäeva pidulik aktus
22.01.2016Maria Priks - sümfonismitöö “Aeg”
22.01.2016Pärimusmuusika ettemängud
15.01.2016Improvisatsioon (Merle Saarva) - Tantsukunsti II-III kursus ja Helitehnoloogia II kursus
14.01.2016Tantsukompositsioon (Merle Saarva) - Tantsukunsti II kursus
14.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Kava Marie Underi luulest
14.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lühilavastus “Ehmunud” (Peep Maasik)
14.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lühilavastus “Me veel vaatame” (Elar Vahter)
14.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lühilavastus “Kisendab veri” (Mari Anton)
14.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Grupietüüdid
14.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Etüüdid ja lavastusetüüdid
13.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lavastus- ja paarisetüüdid
13.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Üksiketüüdid
13.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lavakõne
13.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Üksiketüüdid
13.01.2016TK 12. lennu 1. kursuse erialaeksamid - Lavaline liikumine ja laulmine
13.01.2016Rütmimuusika ettemängud - 2. päev
12.01.2016Rütmimuusika ettemängud - 1. päev
16.12.2015Liis Siitan - Eesti tantsu seade "Tiiu talu tütreke"
16.12.2015Ursula Rummel - Tantsuetendus "53M35T3R"
16.12.2015Moderntantsu arvestus - Tantsukunsti III kursus
16.12.2015Moderntantsu arvestus - Tantsukunsti II kursus
15.12.2015Rütmimuusika ansamblite arvestused
14.12.2015Eline Selgis - Tantsuetendus "tsüklis"
10.12.2015Katrin Kubber - Tantsuetendus "Sest tee on mõlemal üks"
10.12.2015Kadi Keskülla - Tantsuetendus "WAITINGAME"
08.12.2015Pärimusmuusika ansamblite arvestus
08.12.2015Rütmi arvestus - Tantsukunsti XXV lend (III kursus)
07.12.2015Ainikki Seppar - Tantsuetendus "In Vino Veritas"
27.10.2015Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng 7
26.10.2015Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng 6
26.11.2015Omakultuuriakadeemia - Kristi Jõeste
25.10.2015Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng 5
23.11.2015Kaasaegse tantsu arvestus - Tantsukunsti II kursus
10.11.2015Omakultuuriakadeemia - Katrin Nielsen
10.11.2015Vladimir Granovi lahtine tund
30.10.2015Andres Ansper - Puiduõpetus (loeng 6)
27.10.2015Omakultuuriakadeemia - Lauri Õunapuu
27.10.2015Andres Ansper - Puiduõpetus (loeng 5)
24.10.2015"Technology // Dance" worksopi showing
22.10.2015Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng 4
21.10.2015Tantsukunsti XXVII lennu rebaste tantsushow - "When the beet drops - kaasaegne"
21.10.2015Andres Ansper - Puiduõpetus (loeng 4)
21.10.2015Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng 3
20.10.2015Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng 2
20.10.2015Jazzmuusikalugu - Indrikis Veitnersi loeng 1
20.10.2015Andres Ansper - Puiduõpetus (loeng 3)
20.10.2015Andres Ansper - Puiduõpetus (loeng 2)
15.10.2015Liis Siitan ja Kätlin Kase - tantsuetendus "IUDICIO"
14.10.2015Stella Kruusamägi - tantsuetendus "ENDLESS"
13.10.2015Kaasaegse tantsu arvestus - Tantsukunsti III kursus
13.10.2015Omakultuuriakadeemia - Kristjan Mändmaa
08.10.2015William Westerman - Paradigms of Folk Resistance: Climate Change, Tradition, and the Imagination
07.10.2015Alexander Panchenko - Concpiracy Thories and Contemporary Legends
06.10.2015TÜ VKA Teatrikunsti rebaste etteaste
01.10.2015Andres Ansper - Puiduõpetus (loeng 1)
29.09.2015Omakultuuriakadeemia - Roomet Jakapi
28.09.2015Kätlin Kase - tantsuetendus "...Mäng..?"
23.09.2015Brite Vilgo - sooloetendus "I have never..."
22.09.2015Valeria Januskevits - tantsuetendus "Murmur"
19.09.2015Perfonxipäev 2015
15.09.2015Omakultuuriakadeemia - Madis Arukask
09.09.2015Ühislavastus “Piiri peal ehk nii me oleme” (2. vaatus)
09.09.2015Ühislavastus “Piiri peal ehk nii me oleme” (1. vaatus)
03.09.2015Omapidu Vilma maja hoovis
02.09.2015Sissejuhatus õpingutesse Kultuuriakadeemiasse - Harry Illak + tuutorid
01.09.2015Sissejuhatus Kultuuriakadeemiasse - Üliõpilasesindus
01.09.2015Sissejuhatus Kultuuriakadeemiasse - Iñaki Sandoval Campillo
31.08.2015TÜVKA avaaktus Pärimusmuusika Aidas
21.06.2015TÜVKA lõpuaktus Pärimusmuusika Aidas
18.06.2015JUUNITUUR - Teatrikunsti 10. lend
17.06.2015Maris Kahre - sooloetendus "III (Kolmas)"
17.06.2015Karl Kask - sooloetendus "99,9 protsenti..."
11.06.2015Rütmimuusika ettemängud - II
10.06.2015Pärimusmuusikute kevadkontsert
10.06.2015Rütmimuusika ettemängud - I
10.06.2015Helle Mari Toomel - sooloetendus "Selles kollaste seintega..."
10.06.2015Ken Rüütel - tantsuetendus "ÖÖTÖÖ"
09.06.2015Milana Kraskina tantsukompositsioonitöö
09.06.2015Tantsukunsti 1. kursuse kompositsioonitöö arvestus
09.06.2015Pärimusmuusika II kursuse ansambli eksam
09.06.2015Pärimusmuusika põhipilli ettemängud - Eva Väljaots
09.06.2015Pärimusmuusika põhipilli ettemängud - Anni Vitsberg
09.06.2015Pärimusmuusika põhipilli ettemängud - Karolin Übner
09.06.2015Pärimusmuusika põhipilli ettemängud - Hanna-Liis Lao
09.06.2015Pärimusmuusika põhipilli ettemängud - Kermo Kukk
08.06.2015Vootele Ruusmaa diplomikontsert
08.06.2015Ainar Toit - diplomikontsert
08.06.2015Anne Lehtmäe diplomikontsert
08.06.2015Martin Aulise diplomikontsert "Viis külalist"
08.06.2015Kaisa Nõgese diplomikontsert
08.06.2015TÜVKA direktori kandidaatide debatt
05.06.2015Maria Gertsjaki diplomikontsert "From Sunrise to Midnight"
05.06.2015Balleti eksam - Tantsukunsti III kursus
05.06.2015Balleti eksam - Tantsukunsti II kursus
05.06.2015Balleti eksam - Tantsukunsti I kursus
02.06.2015Ainikki Seppari tantsuetendus
02.06.2015Reelika Poroson ja Leanika Mändma - duett "Sina oled mina olen sina"
01.06.2015Carl Heinrich Pruun - tantsukompositsioonitöö "Teetööd"
29.05.2015Meelika Hainsoo magistrikontsert
28.05.2015Laura Manderi sooloetendus “abstrakTsoon”
27.05.2015Ansamblite ettemängud
27.05.2015Age Linkmann - soolotantsuetendus "L A I K A S O L O"
26.05.2015For thee - Helen Kirsi põhipilli eksam
26.05.2015Koolimuusika eriala tudengite lisapilli kontsert
26.05.2015Rütmi arvestus - Tantsukunsti II kursus
26.05.2015Rütmi arvestus - Tantsukunsti I kursus
25.05.2015Kaspar Seeblum - Hip-Hop etendus "The Pictures"
25.05.2015Tantsunädal 2015 - Henri Hütt - tantsuetendus "Rhythm is a dancer"
25.05.2015Tantsunädal 2015 - Kadri Noormets ja Diego Agulló - tantsuetendus"formlessly yours"
25.05.2015Tantsunädal 2015 / Non-Conference - Tantsukunsti tudengid-vilistlased tantsuharidusest
25.05.2015Tantsunädal 2015 / Non-Conference - Tine Damborg (Denmark), Liis Vares (Estonia)
25.05.2015Tantsunädal 2015 / Non-Conference - Marten Spangberg (Rootsi), Priit Raud (Estonia)
24.05.2015Tantsunädal 2015 / Non-Conference - Kaspar Aus (Estonia) - Feedback for the presentation of Rose Breuss and Julia Mach (Austria)
24.05.2015Tantsunädal 2015 / Non-Conference - Rose Breuss (Austria), Julia Mach (Austria)
24.05.2015Tantsunädal 2015 / Non-Conference - Jarmo Karing (Estonia), Krõõt Juurak (Estonia/Austria), Marko Mäetamm (Estonia), Kaja Kann (Estonia)
24.05.2015Tantsunädal 2015 / Non-Conference - Christian Töpfner (Austria/France)
21.05.2015Tantsukunsti II kursuse ajaloolise tantsu arvestus
21.05.2015Kadi Keskülla - tantsukompositsioonitöö "HURMUR"
21.05.2015Ursula Rummel - tantsukompositsioonitöö "loomlemine"
21.05.2015Susanne Orgg ja Maarja Kukumägii - tantsuetendus "ME / ME"
19.05.2015Elise Laius - sooloetendus "Kehasus"
18.05.2015Moderntantsu arvestus (Graham moderntantsu tehnika) - Tantsukunsti II kursus"
18.05.2015Moderntantsu arvestus (repertuaar) - Tantsukunsti III kursus
11.05.2015Kaasaegse tantsu arvestus - Tantsukunsti I kursus
11.05.2015Birgit Landberg "Ada ja Evald"
12.05.2015Karmo Toome põhipilli eksam
29.04.2015Kalev Rajangu "Tantsu läbikukkumine vol 1: säästuvägivalla magus elu"
29.04.2015Karoline Suhhovi diplomitöö - Las mehed kasvatavad vuntse
28.04.2015Omakultuuriakadeemia - Maarja Kaaristo "Maaelu kui utoopia"
23.04.2015Pilatese arvestus - Tantsukunsti I kursus
21.04.2015Sylvia Köster, Jelena Melts - tantsuetendus "Mix - (Official Dance)"
15.04.2015Katrin Kubber - tantsukompositsioonitöö "See polnud mootorratas, see oli meteoriit"
15.04.2015Omakultuuriakadeemia - Hasso Krull
11.04.2015Ideeturg 2015: Martin Bristol - Koostöö ettevõtluses
11.04.2015Ideeturg 2015: Triin Kask - Mis on liftikõne ja kuidas seda teha?
08.04.2015Eline Selgis - tantsuetendus "medea"
31.03.2015Omakultuuriakadeemia - MTÜ uus vene kultuur Eestis "Integratsiooni võimalikkus läbi kultuuri"
25.03.2015Kadri Sireli ja Karolin Poska tantsuetendus “B A B Y”
04.03.2015Tantsukunsti XXV lennu tantsuetendus "9 korda mida"
03.03.2015Omakultuuriakadeemia - Ahto Raudoja
25.02.2015EV aastapäevale pühendatud mõtisklus - Artur Talvik
17.02.2015Omakultuuriakadeemia - Huko Laanoja
29.01.2015Irena Pauku tantsuetendus "Siin peab olema huvitav nimetus"
21.01.2015Rütmimuusika ansamblite ettemängud - III kursus
21.01.2015Rütmimuusika ansamblite ettemängud - II kursus
21.01.2015Rütmimuusika ansamblite ettemängud - I kursus
17.01.2015Nordic Common Studies - maskiteatri meistriklass
15.01.2015Rütmimuusika põhipilli ettemängud II
14.01.2015Rütmimuusika põhipilli ettemängud I + IV kursuse ansambel
12.01.2015Etendus "Lahk helid ehk duetid"
08.01.2015Dajana Zagorskaja lavastajatöö "Õnnistatud"
08.01.2015Ringo Ramuli lavastajatöö “Tulevik on munades”
08.01.2015Helena Kesoneni lavastajatöö "Magav"
08.01.2015Karl Sakritsa lavastajatöö "Illuminatsioonid keravälgule ja üheksale näitlejale (pauguga lõpus)"
07.01.2015Pärimusmuusikute talvemängud - sussisahistamine
07.01.2015Pärimusmuusikute talvemängud - III kursus
07.01.2015Pärimusmuusikute talvemängud - II kursus
07.01.2015Pärimusmuusikute talvemängud - I kursus
19.12.2014Ugala ja TÜVKA jõululavastus “Hiired on hiired”
19.12.2014Jelena Melts - Tantsukompositsioonitöö (minietendus) "LUUS"
10.12.2014Helle Mari Toomel - Tantsuetendus "Lost Things"
10.12.2014Maris Kahre - Tantsuetendus "ÄRKA"
09.12.2014Irena Pauku - Tantsuetendus "Solo"
09.12.2014Omakultuuriakadeemia - Kristina Kallas
09.12.2014Rütmi arvestus/etendus "Herr Paul Presents"
03.12.2014Leanika Mändma ja Karl Kask - tantsuetendus "Aegajalt siia sinna"
03.12.2014Reelika Poroson - tantsuetendus "VAIST"
02.12.2014Rütmi arvestus - Tantsukunsti II kursus
28.11.2014Tantsukunsti IV kursuse tantsuseade I kursusele - "Präänikud"
27.11.2014Annika Karin Vahter & Liis Siitan - duett "Sempre li"
27.11.2014Valeria Januskevits - sooloetendus "DUENDE"
25.11.2014Laura Mander - tantsukompositsioonitöö "Kuuluulud"
25.11.2014Elise Laius - tantsukompositsioonitöö "Umbisikulisatsioon"
25.11.2014Omakultuuriakadeemia - Jüri Metssalu
21.11.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - lavakõne
21.11.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Anton T?ehhov "Kajakas" katkendid (II pool)
21.11.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Anton T?ehhov "Kajakas" katkendid (I pool)
20.11.2014Kaasaegse tantsu arvestus, K. Saks - Tantsukusnti II kursus
18.11.2014Pilatese arvestus - Tantsukunsti I kursus
11.11.2014Omakultuuriakadeemia - Jüri-Ott Salm
10.11.2014Vladimir Granovi meistriklass - Teatrikunsti 10. lend
10.11.2014Vladimir Granovi meistriklass - Teatrikunsti 11. lend
22.10.2014Omakultuuriakadeemia - Ann Runnel
22.10.2014Tantsukunsti XXVI lennu rebaste tantsuetendus
14.10.2014Omakultuuriakadeemia - Johanna Helin
08.10.2014Kaasaegse tantsu arvestus - Tantsukunsti II k., juhendaja M. Saarva
30.09.2014Omakultuuriakadeemia - Märt Põder
20.09.2014Etenduskunstide perfonxipäev 2014
10.09.2014"Bulgakov/Gogia "MORFIUM"
03.09.2014"Juhan ja Anna" (Draama 2014) - Teatrikunsti õppekava II kursus (11. lend)
03.09.2014Sissejuhatus õpingutesse kultuuriakadeemias - Harry Illak, tuutorid
02.09.2014Sissejuhatus üliõpilasellu TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias - üliõpilasesindus
02.09.2014Sissejuhatus kultuuriakadeemiasse - Anzori Barkalaja
22.06.2014TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia lõpuaktus Ugala teatris
20.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - tantsulavastus „M/S Hennariikka
20.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - „Must Mantel” Lavastaja: Dajana Zagorskaja
20.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Katkendid Mati Undi näidendist “Good-bye, baby!
20.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Katkendid August Kitzbergi näidendist “Libahunt” ning Gogoli näidendist “Revident”
20.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Hellar Bergmann – Lavaline plastika
20.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - “Rohelise seljakotiga mees” Lavastaja: Karl Sakrits
19.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Helena lavastus “Kunstnik Jaagup”
19.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Ringo lavastus “Liblikmees”
19.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Madam Pereleshina tekstid
19.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Hamlet
19.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - Harala elulood + laul
15.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam - lavakõne 1. osa
15.06.2014Teatrikunsti 11. lennu erialaeksam (Lossimägedes)
12.06.2014Tants ja valgus, juhendaja Karl Saks
10.06.2014Kaarel Kuusk - diplomikontsert
10.06.2014Jazz ettemängud - 2. päev
10.06.2014Pärimusmuusika ettemängud - 2. päev
09.06.2014Jazz ettemängud - 1. päev
09.06.2014Pärimusmuusika ettemängud - 1. päev
05.06.2014Karl Kask - tantsukompositsioonitöö
04.06.2014Ajaloolise tantsu etendus
04.06.2014Annika Karin Vahter - tantsukompositsioonitöö
04.06.2014Moderntantsu eksam - tantsukunsti III kursus
04.06.2014Moderntantsu eksam - tantsukunsti II kursus
03.06.2014OmaMood 2014
03.06.2014Tantsuetendus "Filius"
03.06.2014Tantsuetendus "Seal, kus fantaasial ei ole piire"
03.06.2014Kevin Kanguri diplomikontsert
03.06.2014Karl Markus Kohvi diplomikontsert
03.06.2014Mario Pihlaku diplomikontsert
03.06.2014Kalmer Liimets - soolotantsuetendus "My Hips Don't Lie"
02.06.2014Karolin Poska ja Vootele Ruusmaa - “Stereotüüpsus”
02.06.2014Jazz-ansamblite ettemäng
02.06.2014Laura Junsoni diplomikontsert
30.05.2014Balleti eksam - Tantsukunsti I kursus
30.05.2014Balleti eksam - Tantsukunsti II kursus
30.05.2014Balleti eksam - Tantsukunsti III kursus
30.05.2014Kaia Oidekivi diplomikontsert
30.05.2014Jaana Obersti diplomikontsert
29.05.2014Kätlin Kase tantsukompositsioonitöö
29.05.2014I kursuse tantsukompositsiooni grupitöö
29.05.2014Keity Pook - tantsukompositsioonitöö ''+hophilia''
29.05.2014Rütmi EKSAM, tantsukunsti II kursus
29.05.2014Laura Manderi tantsukompositsioonitöö "Le petit déjeuner"
29.05.2014Reelika Porosoni tantsukompositsioonitöö "Kihk"
29.05.2014Sänni Noormetsa diplomikontsert
29.05.2014Mari Tammari diplomikontsert
29.05.2014Tõnis Kirsipu diplomikontsert
24.05.2014Hobuse unenägu
24.05.2014Leaanika Parra - ''The competition, third day''
24.05.2014Stella Kruusamägi kompositsioonitöö - ''Do-Jo''
24.05.2014Merike Paberitsi magistrikontsert
22.05.2014Leanika Mändma kompositsioonitöö
18.05.2014Moderntantsu arvestus (repertuaar) - Tantsukunsti III kursus
15.05.2014Kaasaegse tantsu arvestus - tantsukunsti I kursus
15.05.2014Maria Volmeri diplomikontsert
14.05.2014Birgit Haan - "Lõksus"
14.05.2014Maris Kahre kompositsioonitöö
14.05.2014Helle Mari Toomeli kompositsioonitöö
30.04.2014Omakultuuriakadeemia - Ania Ranczakowska-Ljutjuk
30.04.2014Mihkel Kallaste - "Aken"
30.04.2014JOONAS TAGEL - "theRONWEASLEYS"
30.04.2014Pilatese ARVESTUS, Tants I
29.04.2014Anna-Kristiina Siitan - koreograafi lõputöö
29.04.2014Kalmer Liimets - koreograafi lõputöö
29.04.2014Kaie Küünal - koreograafi lõputöö
27.04.2014Tantsunädala etendus kirikus "Tantum"
24.04.2014Sigrid Savi korograafi diplomilavastus "Poola novell"
08.04.2014Omakultuuriakadeemia - Anna Verschik
01.04.2014Anni Zuppingi - WABI-SABI
31.03.2014Elise Laius - IXODES
25.03.2014Omakultuuriakadeemia - Abdul Turay
25.03.2014Margus Põldsepp - magistri õppekava põhipilli ettemäng
20.03.2014Kristjan Lüüs - monoetendus
19.03.2014Oma lugu - Muusikatudengite sügissemestri eksamite "Best of"
18.03.2014Oma lugu - Sepikojamuusika: Silver Sepp
18.03.2014Märt Koik - monoetendus (stand-up comedy)
18.03.2014Etendus “Olen kahekümne aastane”
18.03.2014Oma Lugu pärimuskonverents - II osa
18.03.2014Oma Lugu pärimuskonverents - I osa
11.03.2014Omakultuuriakadeemia - Vasily Nikolaeva
04.03.2014Kultuuriettevõtluse alused (9.loeng), Margit Roosaar
03.03.2014Liina Leinberg - monoetendus
03.03.2014Fatme Helge Leevald - monoetendus
28.02.2014Sylvia Köster, sooloetendus "Sylvia: Sylvia ['silvia]"
25.02.2014Omakultuuriakadeemia - Toivo Kabanen
25.02.2014Alar Orula ja Triin Veismani tantsuetendus "Seletuskiri"
18.02.2014Liis Siitan, tantsuetendus "Metanoia"
17.02.2014Valeria Januskevits, tantsuetendus "C'était un"
03.02.2014Kristiin Räägel, tantsulavastus "Pind"
27.01.2014Jaanika Tammaru monolavastus "TANKNAINE"
22.01.2014Kaspar Seeblumi sooloetendus "WHERE TO? KUHU EDASI?"
21.01.2014Aveli Paide magistri põhipilli ettemäng
21.01.2014Vesta Volteini magistri õppekava laulueksam
21.01.2014Jazz eriala ettemängude 2. päev
20.01.2014Jazz eriala ettemängude 1. päev
17.01.2014Kristel Kutseri magistri õppekava põhipilli ettemäng
13.01.2014Jazz ansamblite ettemängud
09.01.2014Pärimusmuusika ettemängud 2. päev
08.01.2014Pärimusmuusika ettemängud 1. päev
19.12.2013Balleti arvestus, Tantsukunsti I kursus; Juhendaja Anu Ruusmaa
20.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: Etüüdid elust linnas ja Stanislavski rongikontsert
20.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: Etüüdid armastusest ja kodust
20.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: Karl Sakrits, lühilavastus „Flöödiunelm“
20.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: Helena Kesonen, lühilavastus „GOGOL?KA“
19.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: II lavakõne ja Helena KINO
19.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: Kaunid kunstid
19.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: I lavakõne ja UFO-etüüdid
19.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: Ringo lavastus
19.12.2013TE XI lennu 1. semestri eksam: Lavaline liikumine ja laulmine
17.12.2013Balleti arvestus, Tantsukunsti II kursus; Juhendaja Oleg Titov
13.12.2013Lühifilm "Mati", autor Lennart Peep
13.12.2013Lühifilm "AVA", autor Jaanika Tammaru
13.12.2013Lühifilm "Ettevaatamatus", autor Kristo Veinberg
13.12.2013Lühifilm "BINGO", autor Birgit Landberg
13.12.2013Lühifilm "Taara Usku", autor Karl Edgar Tammi
13.12.2013Lühifilm "Külaline", autor Kerttu Kruusla
13.12.2013Lühifilm "Predaator", autor Triin Reilson
13.12.2013Lühifilm "Saiast vuntsid", autor Kaija Maarit Kalvet
13.12.2013Lühifilm "Puutumata süütus", autor Rauno Polman
12.12.2013Hoiu-laenu ühistute seminar - Jaan Leetsaar
12.12.2013Hoiu-laenu ühistute seminar - Andro Roos
10.12.2013Omakultuuriakadeemia kollokvium
04.12.2013Kultuuriettevõtluse alused (8. loeng), Margit Roosaar
05.12.2013Kätlin Kase tantsuetendus "Verschillend"
05.12.2013Tantsukunsti I kursuse kaasaegse tantsu arvestus
03.12.2013Kultuuriettevõtluse alused (7. loeng), Margit Roosaar
18.11.2013Karoline Suhhov "Soolo"
18.11.2013Eline Selgis, tatsukompositsioonitöö “Meraki”
14.11.2013Stella Kruusamägi & Irena Pauku sümfonismiseade "Krustepauir"
13.11.2013Anna-Kristiina Siitan ja Kaie Küünal "Kuukuur"
13.11.2013Maarja Kukumägi ja Maarja Tamm: "Hampelmannid"
12.11.2013Pilatese arvestus, Tantsukunsti I kursus
11.11.2013Neetud rist - 10. lennu II kursuse erialaeksam
30.10.2013Kultuuriettevõtluse alused (6. loeng), Margit Roosaar
29.10.2013Omakultuuriakadeemia - Boglarka Janurik
29.10.2013Kultuuriettevõtluse alused (5. loeng), Margit Roosaar
17.10.2013Lastelavastus "Salamaa", lavastaja Jaanika Juhanson
15.10.2013Omakultuuriakadeemia - Jaak Prozes
15.10.2013Tantsukunsti rebaste etteaste "Piiritus"
09.10.2013Kultuuriettevõtluse alused (4. loeng), Margit Roosaar
08.10.2013Kultuuriettevõtluse alused (3. loeng), Margit Roosaar
18.09.2013Kultuuriettevõtluse alused (2. loeng), Margit Roosaar
21.09.2013EKO performance'ite päev
17.09.2013Omakultuuriakadeemia - Luule Sakkeus
11.09.2013Viljandi linnapea kandidaatide debatt
10.09.2013Karolin Poska, soolotantsu etendus
10.09.2013Kristel Kermes, soolotantsu etendus
10.09.2013Sigrid Savi, soolotantsu etendus
30.08.2013Anna-Kristiina Siitani III kursuse kompostisioonitöö
11.06.2013Jazz põhipilli ettemängud (2)
10.06.2013Jazz ansamblite ettemängud
06.06.2013ARIOSO Nähtamatu õhk - teatrikunsti 9. lennu diplomietendus
05.06.2013Pärimusmuusika ettemängud
23.05.2013Jazzmuusika õppekava loovpraktiline lõputöö - Taavet Niller
23.05.2013Jazzmuusika õppekava loovpraktiline lõputöö - Romet Osipov
23.05.2013Jazzmuusika õppekava loovpraktiline lõputöö - Erki Välk